Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem van? Pár napja...

Fertőzésem van? Pár napja irritált a hüvelyem..többi lennt..

Figyelt kérdés

4 napja a hüvelyemben belül a bemenet környékén irritáló érzésem van! Nem viszket csak olyan kellemetlen irritál

Megnéztem ès ilyen krémes fehér váladékot láttam belül nem folyik kulonosebben. Bekentem kivulrol Beliema expert huvelykrémmel.

Volt már ilyen problémám és az lenne a kérdésem hogy LACTINELLE hüvelykapszula alkalmas lehet-e a kezelésre?

Van itthol CNS medorizonal huvelykúp és az ilyen kevert fertozesekre alkalmas.


A nőgyógyász nem fogad! Nincs rendelés a virus miatt ma reggel hívtam az aszisztens vette fel a telefont!


Ma reggel felhelyeztem egy Cns-t olvasgattam hogy az a legalkalmasabb a kevert fertozesekre meg a dokim is ezt mondta amikor meg par honapja felirattam (baci-gomba-gyulladas)

Kérdésem az hogy 3 db kúp elég-e ahhoz hogy kigyógyítson? És utana azonnal el lehet-e kezdeni a lactinell-ét v kell egy nap szunet?



#hüvely #hüvelyi fertőzés #irritálás #Vaginozis #Cns lactinelle
2021. márc. 20. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Más probléma van-e, pl. rendellenes folyás vagy váladék? Látható tünet van?
2021. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18.5 èves vagyok

Egy kis folyás van minimàlis de nincs szaga csak ugye irritalt erzesem volt belulrol ejszaka fel is keltem rá

De ettől az 1 kúptól már sokkal jobb mint reggel volt!

2021. márc. 20. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!