Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2020.szeptember 20-án jött...

2020.szeptember 20-án jött meg először, 15 évesen. Normális menszesz volt, 7-9 napig volt meg. (Szexuális kapcsolatom nem volt). Ma (2021.március 20-án) nem jött meg 7 hónapja. A hasam szokott fájni, nőgyógyásznál még nem voltam. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Az, hogy k*rv@ gyorsan menj el orvoshoz!
2021. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Elso menstruacio utan nagyon is normalis kb fel ev szunet, kezdeti barnazas, szabalytalansag. Atlagnal kesobb, de normalis ez is. Valoszinuleg nincs meg peteeresed, de legalabbis a hormonjaid nem alltak be.

Semmikepp nem mennek ezzel nogyogyaszhoz, most igy Covid idejen.

2021. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első mensim 12 évesen jött meg. Először barna volt a következő ciklusban már rendes. Majd kimaradt 1 évet.
2021. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2021. márc. 20. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még az első alkalomnál azt mondta, hogy lehet, hogy legközelebb csak hónapok mulva jön meg és lassan lesz rendszeres. Gyanús a hét hónap, de lehet még belefér.

Egyébként nem árthat a nőgyógyász.

2021. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!