Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes ilyenkor megtartani...

Érdemes ilyenkor megtartani az időpontot a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy nem vált be a fogamzásgátló, ezért mennék hozzá. Viszont az ok amiért nem vált be az az, hogy folyamatosan pecsételő vérzésem van és borzasztóan zavar. Ilyenkor meg tud vajon vizsgálni?

2021. márc. 20. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell ilyen probléma miatt fizikális vizsgálatot csinálnia (de amúgy nyilván meg tudná csinálni). Szerintem simán fölír majd másik gyógyszert, hátha az jobb.
2021. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez általános tünet első három hónapba. Akkor érdemes váltani ha utána is fennáll.
2021. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mióta szeded, az első 3 hónapban normális. A vérzési rendellenesség olyan ok, ami miatt megvizsgálhatnak, csak a citológiai vizsgálatot teszi lehetetlenné.
2021. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Életemben először szedek fogamzásgátlót, a második hónap végén járok, viszont valószínűleg az is eléggé bezavarhatott, hogy nem lettem jól tájékoztatva és nem a menstruáció első napján kezdtem el szedni a gyógyszert, hanem megvártam míg vége lesz és csak utána. Gondolom ez is eléggé megbolygathatta a hormonjaimat.. Mindettől függetlenül olvastam, hogy vannak gyógyszerek/injekciók, amik megszűntethetik ezt a konstans vérzést. Mindenesetre elmegyek, az a biztos.
2021. márc. 20. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezért orvoshoz menni ez az első 3 hónapban normális. Pecsételt vérzéstől meg nyilván nem fogsz elvérezni.


"nem lettem jól tájékoztatta"

A betegtájékoztató azért van a dobozban, hogy elolvasd.

2021. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszert csak azután váltottam ki, miután elmúlt a menstruációm, így a betegtájékoztatót is nyilván csak akkor olvastam el..
2021. márc. 20. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ez esetben megvarhattad volna a következő vérzést, ugye..
2021. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. De jövőhéten az orvos majd megmondja a biztosat és meg is nyugtat remélem. 😊
2021. márc. 20. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap után menj orvoshoz, addig normális.
2021. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!