Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csökkent a gombás...

Mitől csökkent a gombás fertőzésem mennyisége hirtelen?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap előtt észrevettem, hogy nincs annyi hüvelyi folyásom mint korábban volt sőt egész nap tiszta maradt a bugyim is.

Pedig pisilés után mindig éreztem, hogy megint folyik.

Orvos mondta, hogy gomba lesz utána szedtem is a gyógyszert, krémet de akkor nem éreztem hatását.

Most 2 napja szinte semmi folyásom nincs, épp hogy normális mennyiség van és max a viszketés meg a hámlás maradt még amit ki kéne kúrálni.

De a gyógyszereket is több mint 2 hónapja vettem és csak annyit amennyi volt alapból (2db)..

Mondjuk eddig az alvásom is zavart volt, mint este voltam fenn mindig és nappal aludtam de sikerült visszaállnom.

Nem változtattam az étrendemen, nem szedek gyógyszert, semmi különös nem történt.

Hogy lehet, hogy hirtelen megszűnt az a sok folyás ami krém állagú volt nagyon kevésre?

Van még, hogy érzem, hogy folyik de nem olyan szinten mind amikor szenvedtem vele.

Régóta azt akarom, hogy tiszta maradjon a bugyim nap végére is most az is marad 2 napja már.

Miért változhatott ez a folyamat?

Így maradhat ez a kevés folyás valahogy, nehogy megint sok legyen?

Meg lehet előzni a sok hüvelyi folyást?

Nem szexeltem eddig sosem és nincs barátom sem!

21l



2021. márc. 20. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A hüvely folyás normális folyamat, mindaddig ameddig nem változik meg a szokásos mennyisége, állaga, szaga. Először azt kellene megfigyelni nálad mi a normális. Tudnod kell, hogy ciklusfüggő mikor mennyi van. Ajanlom olvass utána bővebben a neten, mielőtt megijedsz vagy azt várnád, hogy egész nap száraz legyen a bugyid.
2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hormonok is befolyasoljak, es hogy epp melyik szakaszaban vagy a ciklusodnak.


Van akinek tobb folyasa van, van akinek meg kevesebb.


Az elsovel ertek egyet. Ki kell tapasztalni nalad mi a normalis, es figyelni, hogy a szag,mennyiseg es allag, hogyan valtozik.

2021. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!