Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kéne hatnia a gyógyszern...

Mikor kéne hatnia a gyógyszernek hüvelygomba esetén?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám és bakteriális fertőzésem van vegyesen. A nőgyógyász 10 napos cns kúpot, pimafucort kremet és 4 szemes mycosyst kapszulat írt fel. A krémet mar majdnem elhasznaltam, a kúpból és a szemes gyógyszerből is 2 maradt, és még semmi javulást nem érzek. Ez normális? Valakinek vannak tapaszalatai?

2021. márc. 22. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már hatnia kellett volna. Én 4 napja használom a cns kúpot, és már semmi panaszom nincsen, ennek ellenére mindet elhasználom persze. Ha elfogyott minden és még mindig vannak tüneteid muszáj leszel visszamenni az orvoshoz. De hátha segít még. Nekem volt olyan az első 2-3 napban hogy reggel mikor folyt ki a kúp maradéka az nagyon viszketett de egy mosakodás után elmúlt és egész nap nem is éreztem semmit.
2021. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!