Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Fluconazole-Q Pharma tablett...

A Fluconazole-Q Pharma tablettától elmúlt valakinek a hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Hüvelygombával küzdök egy ideje,először házi praktikákat próbáltam,de mivel nem volt hatásos elmentem orvoshoz.Ezt a gyógyszert írta fel a doki először vizsgálat nélkül...aztán mivel nagyjából 1 hétig voltam jól visszamentem mostmar vizsgálat után is ezt a gyógyszert kaptam. Próbáltam olvasgatni a témában eléggé aggasztó, hogy valaki évekig küzd a panaszokkal és semmi javulás.

Tapasztalatok szeretnék nektek segített e ez a gyógyszer, illetve ha nem akkor mi igen? Sajnos az orvosi vizsgálat nem olyan igényes, mint várná az ember a helyzet miatt. Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 22. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem segített, szintén a doki írta fel, jó kis cucc.
2021. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle szer után ez segített végül. Ha jól emlékszem heti 1x kellett szednem, 4 héten keresztül.
2021. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mennyi idő telt el mikor már érezni lehetett a javulást?

2021. márc. 23. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan nem tudom megmondani, mert nekem visszatérő hüvelygombám volt. Minden ciklusnál úgy tűnt, hogy kikezeltem (többféle huvelytablettaval próbáltam), de újra és újra visszatért a következő vérzésem elmúltával. 4-5 ilyen egymás utáni ciklusnál untam meg és mentem orvoshoz. Viszont mivel jó sokára tudott fogadni, akkor is használtam a "szokásos" szert, így enyhült már amikor eljutottam hozzá. Ezért nem tudom megmondani, mennyi idő múlva hatott volna, de a lényeg, hogy ezzel végre nem tért vissza!
2021. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már régebbi kérdés, de hátha valakinek segít a későbbiekben.

Nekem a doki Fluconazole mellé mindig felírja a Gynazole-t. A kettő együtt (Gynazole-t este kell felhelyezni, következő nap reggel-este 1-1 Fluconazole,majd a következő és azt követő héten a maradék 1-1). Már az első nap után hat. Fontos, hogy ha párkapcsolatban él az ember, kérjen plusz 1 adag Fluconazole-t a párjának is, a pingpong fertőzés elkerülése végett.

Szerintem nagyon hatásos, nagyon ritkán jön elő szerencsére a hüvelygomba (pár évente egyszer).

2021. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Aki szedte a Flucanozole-t volt bàrmi nem kívànt mellékhatás?
2022. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!