Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napos Canesten kúra után...

3 napos Canesten kúra után lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám lett sajnos es tegnap este raktam fel az utolsó kúpot, a krémet még kenem.Holnap akkor már lehet óvszerral szexelni vagy párom elkaphatja és aztán vissza is fertőz? Illetve utókezelédre kinek mi vált be? Én most az Ellen krémen es tamponon gondolkozom. Egyébként a Canestent nőgyógyász mondta, nem magamtól találtam ki,hogy kikezelem magam vele.

2021. márc. 22. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Minimum egy hetig nem szabad, es a parodat is kezelni kene.
2021. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ösztönlények.
2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha elmulasztotta akkor szerintem lehet.
2021. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem lehet. Lehet, hogy latszolag nincs tuneted, de valojaban 3 nap alatt nem tortenik csoda, siman fertozol. Minimum 1 het, de ez meg a betegtajekoztatoban is benne van talan.
2021. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon igényesek lehettek. Erről egy vicc jutott eszembe.

- Mi a különbség a pizza és a prostituált között?

- A pizzat gomba nélkül is lehet kérni.

2021. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 te pedig eszméletlen hülye lehetsz, ha neked a hüvelygombáról az igénytelenség jutott eszedbe. Igényes nőknek is lehet :D

#2 ha amiatt vagyok osztonleny, mert feltettem egy kérdést vagy mert 4 nap után megkívátam a párom, akkor büszkén vállalom :D Lehet neked is szükséged lenne egy jó nagy ... -ra ,hogy lenyugdoj és ne koss bele masokba irigység miatt.



Többieknek köszi a választ, akkor várunk és meglátjuk mi lesz.

2021. márc. 22. 15:49
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
#5 vagyok. Nem a hüvelygombáról jutott eszembe az igénytelenség, hanem arról, hogy nem bírsz kivárni 1 hetet, mert annyira viszket (szó szerint), hogy inkább megfertőződ a pasid. Ez számomra igénytelenség, főleg ha palid sem tiltakozik ellene.😏
2021. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vártam ki az egy hetet és nem történt semmi, szerintem nincs is ilyen a betegtájékoztatoban, csak a te fejedben kedves előző, bár a te esetedben úgyis mindegy, nem hiszem, hogy sok szexben lenne részed, ha már egy ilyen kérdésnél is csak fröcsögni tudsz válasz helyett.
2021. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5 mi az,hogy nem bírok kivárni egy hetet? egy kérdést tettem fel ,mivel nincs minden héten hüvelygombám, a betegtájékoztató pedig nem írja. nem szexeltem vele és utána tettem fel a kérdést ( bar akkor sem lenne jogos,hogy igenytelennek nevezel,mert a kezelést már végig csináltam), hanem kérdeztem valamit, ami később akár másnak is hasznos lehet. emiatt pedig nem leszek igénytelen , ahogy eddig sem voltam ;) nem kell szórakozásból anonim mást szidni.


#8 köszi, egyetértek.


Azok, akik értelmes választ adnak, szívesen hallgatok tanácsokat még az utokezelesrol esetleg,hogy ne terjen vissza. gondolok itt pl. hüvelyi probiotikumokra

2021. márc. 22. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
3 ember írta az 1 hetet, te nagyon okos, az meg hogy, mit hiszel teljesen hidegen hagy.:D
2021. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!