Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, mit...

Késik a menstruációm, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Betegség miatt (betagadt a torkom, nem tudtam nyelni) napokig nem tudtam enni szinte semmit, rengeteg gyógyszert kellett szednem, többféle antibiotikumot és most késik a menstruációm. Amióta jobban lettem igyekszem minden tápanyagot pótolni, sok vitamint eszek. A testsúlyommal nincs gond, bár fogytam még mindig az egészségesen belül vagyok. Viszont késik a menstruációm és kicsit aggódom, mert később szeretnék majd gyereket. Mit tudok még tenni? Nem lesz baj? Mit tanácsoltok?


Illetve volt a legutóbbi menstruációm után kb 10 nappal pár napos pecsételő vérzés. Az nem tudom mi volt és hogy van e köze hozzá. Eddig 6 napot késett, de semmi jele, hogy a napokban megjönne (nekem szokott előtte fájni a hasam pár nappal).


Ha valakinek kérdése van ezzel kapcsolatban írhat privátban és bővebben kifejtem amire kiváncsi.



2021. márc. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor szexeltél utoljára?
2021. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki is maradhat 1 hónap.

Ha biztos nem vagy terhes akkor semmit nem kell tenned

2021. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is kimaradt legutóbb egyszer, de azóta már volt. Feleslegesen stresszeltem magam, próbálj meg nem is gondolni rá, szerintem ez teljesen normális, de ha zavar, akkor kérdezz meg egy orvost!
2021. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!