Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van összefüggès a női orgazmus...

Van összefüggès a női orgazmus ès a hormonháztartás között? Több fórumon is olvastam, hogy az orgazmus a nőknèl kiegyenlìti a hormonszintet ami felborul pl. menstruáció idejèn.

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Van összefüggés, de hogy milyen és mekkora azt már nem tudom.
2021. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Havi ciklus alatt folyamatosan hullámzik. Változó korban pedig labilis majd rohamosan csökken kb. 46. év után. Ötvenben már nincs is orgazmus, szexuális vágy és nem is nedvesedik.
2021. ápr. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Az orgazmus, tehat nem feltetlenul a nemi elet, ami lehet szex elvezes nelkul is, szinte instant hatassal van a jo hormonmukodesre.

Nekem volt olyan hosszu idoszakom, hogy mar kedvem sem volt onkielegiteni ( pont mert utaltam a maganyt), es a ciklusom olyan 35-42 napos volt, a melleim pedig fogyas nelkul lotyedtek, kisebbek lettek, menstruacio elott is.

Aztan mar a direkt kieroszakolt par orgazmustol hevesebb ovulaciom lett, feszulni kezdett a mellem es nem olyan kesessel jott meg.

Otven fele pedig eletemben eloszor 28 napos lett a ciklusom, van peteeresem es melleim nem lottyedtek, mert rendben van a szexualis eletem.

2021. ápr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!