Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy lánybarátom azt mondja...

Egy lánybarátom azt mondja beleszeretett a nőgyógyászába (fèrfi doki). Azèrt, mert egy visszatèrő problèma miatt folyamatosan jár hozzá ès "elkezdett kötődni az intim helyzet miatt".. Párja most nincs. Lehetsèges ez vagy nem kerek fejben a csaj?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Lehetséges, és jobb, ha mielőtt dokit vált, mert a helyzete viszont nem oké.


Az orvos vszeg soha nem fog rá nőként tekinteni, csak egy vaginaként, akit meg kell gyógyítania.

2021. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez teljesen gyakori probléma. Ezt neki viszont fel kell ismernie, orvost váltani szükséges, ha nem tud ezzel megbirkózni .
2021. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Van egy ilyen szindróma, Stockholm talán?
2021. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

#3 [link]

három másodperc guglizás

2021. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez az intim helyzet nekem furán hangzik. Nekem nem olyan intim, mikor a doki felhelyez egy hideg fém valamit, után kicsíp a méhszájból egy darabot. Szerintem én nem kezdenék el kötődni tuti.
2021. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy nem kezdenel el kötődni évi egy alkalomtol.

Én kb tudom mit érez. Nekem olyan nőgyógyászati problémám van, ami miatt többször kell mennem egymás után többször.

A nogyogyaszom nagyon empatikus, kedves és ilyen pillanatban a psziché nagyon rafugg a másik kedvességére, megértésére a kiszolgáltatottság miatt.

Nekem sikerült felismernem, hogy ez csupán emiatt van.

Pszichologiaban is van ilyen a kliens és a terapeuta között.

2021. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Letezik a tortenelemben nogyogyasz es betege kozti szeretoi viszony, szerelmi kapcsolat is, de annyira sulyosan terhelt ugy, hogy garantaltan titok, kiveve ha mar nem paciens. Es szokott orvos kezdemenyezni. Viszont a rajongas szazszor gyakoribb, es azt eselyes, hogy szivfajdalom koveti.

Nagyon sajnalom.

Ha mer kezdemenyezni, akkor vallalja, hogy esetleg nem latja orvoskent sem, viszont kiderul, mi van. Ha nem, hosszu eveken at fog tartani nagyon fajdalmas varakozasokkal es csalodasokkal.

2021. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"kicsíp a méhszájból egy darabot"


Látom nagyon tájékozott vagy ebben a témában, nem véletlenül van lehúzva a %-od nullára.

2021. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Ne már, ez gáz! Na az ilyen nők miatt nem akarnék nőgyógyász férfit párként, mert a nők mindenkire képesek ráfüggni.

Persze ha bepróbálkozna nála a nő, 99% hogy el lenne utasítva, mert szerintem egy orvos aki rengeteget tanult hogy odáig eljusson, nem adná fel a karrierjét egy lelkisérült nő miatt.

Aztán még ő lenne feljelentve zaklatásért :D

2021. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
9, milyen nők? Te miről beszélsz? Ez orvosi teny, pstichologiai folyamat, ami normális. Te imbecil te, szerinted a nőgyógyász miért magazodik, és miért nem tegezodik? Gondolkodjal már, ha természet agyat adott neked - bár használhatatlan.
2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!