Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Februárban kétszer jött meg a menstruációm, egyszer az elején (negyedikén), majd utána rá két hétre. Én az utóbbitól számoltam a ciklusom, bármennyire is kevéske volt, csak egyszer látszódott meg a vér a bugyimon (átáztam, nem csak pecsételés), úgy gondoltam ha rendes mélyvörös a vér, akkor az csak nem lehet más.

Tudni kell rólam, hogy két és fél év menstruációkihagyás után novemberben tért vissza az életembe mensi, aminek nagyon örültem.

Nagyjából februárig normálisan megjött, bár tény, hogy egyre hamarabb (januári és februári között csak 21 nap telt el).

Most viszont se híre se hamva. Csináltam már két tesztet, mindkettő negatív. Eléggé aggódós típus vagyok (pl ezen a rövidke mensin is kiakadtam, el kezdtem szajkózni, hogy "beágyazódási vérzés")

Hatodikára kaptam időpontot nőgyógyászhoz, addig gyakorikérdéseken próbálom magam vigasztalni.

Az utóbbi napokban eléggé étvágytalan vagyok, hasam is puffad, plusz a pattanásaim is szép számban megjelentek. Bár lehet az étvágytalanság inkább a stressz jele.

A tesztet a mensi várt napján és utána három nappal csináltam. Egyértelműen negatív, bár esküszöm tervezek még egyet venni, hátha a harmadik nemnek is hiszek. Egyébként barátom eléggé odafigyel, gumit használunk, de mindig kiveszi mielőtt elmenne.

Valakinek hasonló tapasztalatai? Korábban mindig inkább bezabálásokat rendeztem le mensi előtt, de a múltkori rövid előtt hasonló étvágytalanság volt jellemző, mint most.

24/L



2021. márc. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább valami hormonális problémára tippelnék. Voltál kivizsgáláson (nőgyógyász, endokrinológus) a rendszertelen ciklusod miatt?
2021. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2,5 évig nem menstruáltál, ez nem múlik el nyomtalanul. Nem vagy terhes, a hormonháztartásod a béka segge alatt van..
2021. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!