Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Lactinelle hüvelykapszula...

A Lactinelle hüvelykapszula elolvad a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Tudom ott a betegtájékoztató de ezt pont nem láttam benne.

Tehát felhelyezem a kemény kapszulát a hüvelybe majd az magától feloldódik vagy hogy kell elképzelni?

Most használok először ilyet és nincs rá írva igazából hogy mennyit lehet, de a patikában mondták, hogy lehet naponta(?).

Mellé még kaptam Pimafucor krémet is külsőleg meg Fluconer kapszulát 4x szájon át szerintetek meg fogok gyógyulni ezzel a 3 részű kezeléssel?

2x voltam nőgyógyásznál és ugyanaz a diagnózis terhát gombás fertőzés, a hüvely heveny gyulladása. múltkor csak fluconer kapszulát kaptam igaz csak 2 db meg canesten krémet de egyik sem hatott, most hatni fog szerintetek?

Már bármit megtennék, csak hogy kigyógyuljak ebből.

Más is szenved ezzel, nektek hogy sikerült?

(nem élek szexuális életet)



2021. márc. 25. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, felszívódik a hüvelyben, a maradék pedig kifolyik.

Nem lehet előre tudni hogy neked milyen kezelés lesz hasznos.

2021. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 25. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Feloldódik persze, ezért kell éjszakára feltenni, hogy ne jöjjön ki rögtön, hanem minél több ideje legyen bent hatni.
2021. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.köszi neked is :)

esetleg valami tippeket tudtok, hogy ne jöjjön vissza a gomba?

valami olyan ételek vagy italok amik rendben tartják ott lent?

2021. márc. 25. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Pamut bugyi, nem tanga, a párodat is érdemes kezelni, a fogamzásgátló is kerülendő, mert hüvelyszárazságot okoz, ami ellehetetleníti a saját védekező rendszered. Aki hajlamos az mindent betartva is küzd vele, étel/ital nem számít, persze candida diétával lehet próbálkozni.
2021. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.Nincs párom!

írtam direkt hogy nem élek szexuális életet.

2021. márc. 25. 18:18
 7/11 A kérdező kommentje:

de köszi a tippet.:)

candida diétáról hallottam de sok negatívumot látok róla amiért kétségeim vannak róla.

2021. márc. 25. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
A túlzott tisztalkodas is tud okozni gombát, ha mondjuk felborítja a hüvelyflórád az ágyon parfümözött tusfurdo. Én intim lemosót használok, lactacyd sensitivet. Hogyha nagy dolog után nem jól törlöd ki és bekerul a hüvelyedbe. Idegen helyen ne ülj rá a wcre, de szerintem ez értelemszerű. Valakinél az is elő hozza ha fürdik. Étkezésnél figyelj oda hogy kevesebb cukrot és szenhidratot fogyassz. Tampon is és betét is elő tudja hozni ha nem rendszeresen csereled vagy az anyaga irritál. Nem tudom mennyire vagy nyitott az intim kehelyre, de mivel orvosi szilikonból van nem tapad meg rajta a baktérium és nem okoz fertőzést.
2021. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

amúgy ezt a 3 gyógszert lehet egymást követően beszedni egy nap?

mármint ha először kezdem a fluconer szájon áttal várok kicsit majd felteszem a krémet és utána berakom a hüvely kupot lehet így? vagy várni kell egy után? ezt igazából nem mondta a doktorom :D

2021. márc. 25. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szükséges várni. Beveszed a gyógyszert amikor szeretnéd, lefekvés előtt a hüvelykúpot, a krémet pedig este lefekvés előtt és reggel (mármint én így csináltam mikor használtam a pimafucort krémet)
2021. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!