Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csomagoljátok be, majd...

Hogy csomagoljátok be, majd dobjátok ki a használt tampont?

Figyelt kérdés
érdekelnek különböző megoldások, life-hack meg miegymás. köszönöm.

2021. márc. 26. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Tampont ritkán használok, a betétet szeretem, azt meg be tudom csomagolni a következő csomagolásába.


Ha betétre váltok, akkor annak a csomagolásába tekerem be ezt is. Ha a vécén nincs ilyen kis tasakocska direkt erre a célra, akkor vécépapírba tekerem bele, és a kukába dobom.

2021. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én beletekerem vastagon vécépapírba és úgy dobom a kukába.
2021. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én az első napokban a legtöbbször egyszerre használok tampont és betétet is, ilyenkor a betét csomagolásában dobom ki a tampont is. Ha pedig csak tampont használok, akkor wc papírba/zsebkendőbe szoktam tekerni és úgy dobom ki. Más alternatíva nem nagyon jut eszembe.
2021. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Amíg tampont használtam, addig reklámújságba tettem. Most már betétet használok és úgy, ahogy fent már írták
2021. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betétet az új csomagolásába tekerem, tampont itthon reklámújság egy lapjának a felébe, nyilvános WC-ben, ha nincs kifejezetten erre a célra tasak, akkor kénytelen vagyok WC papírt pocsékolni.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!