Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

A kórházba bementem ,mert a tipikus hányás-hasmenés és hasfájdalom jött elő. Az orvosom egy ideig nem rendel, így ezért mentem oda. Elinixet és egy hasfogót írt fel.

Fokozódtak a gondok. Felváltva érzek szúró fájdalmat az alhasam oldalain. Nagyon sokat morog a hasam. Furcs bizsergő érzés is társul hozzá. Ha fekszem akkor látszódik a lüktetés a hasamban , fel is vágyok puffadva. Gyakori szelelési ingerem van.


Házi orvoshoz nem tudnék menni egy másik ok miatt is, engem 2 évente egyszer lát az orvos. Még nem tudtam átiratkozni felnőtt orvoshoz... Így nincs ki fogadna. Szóval a kórházba tudok vissza menni...


18 éves lány vagyok.



#fájdalom #görcs #puffadás #lüktetés #gyomorbaj #Diszkomfort érzés a hasban
2021. márc. 26. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Van az interneten webdoki, próbáld oda is kiírni, hátha megírják:-)
2021. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. márc. 26. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre 5-6 széntabletta kell meg 1 szem Bolus adstrigens. Vagy ettél ill. benyaltál valami erjedést okozó baktériumot, esetleg van valami vírusfertőzésed, ami gázfejlesztővé transzformálta a bélbaktériumokat. Diétát kell tartani és fekete (csersavas) teát inni (cukor nélkül).
2021. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hasmenés elmúlt. De a továbbiak fenn maradtak.
2021. márc. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!