Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció 18...

Rendszertelen menstruáció 18 évesen, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mióta, szerintem mióta nem vagyok szűz, rendszertelen a menstruációm azaz van hogy egy hónapba 2x is megjön de van hogy 2 hónapig egyáltalán nem. Eléggé aggódom, menjek orvoshoz szerintetek?

2021. márc. 26. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben a korban már ajánlott kivizsgálni, ha nem rendszeres
2021. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Igen menj el orvoshoz, ne félj az orvostól. Ez probléma nálad. Szerintem gyógyteával orvosolható egyébként, mielőtt fogamzásgátlót próbálnál, megpróbálnám a gyógyteát. Mert sajnos sokszor az orvosok azt írnak fel.
2021. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj orvoshoz, elküld valószínűleg vérvételre, és abból látni fogja miért van ez. Lehet hogy fogamzásgátlót fog ajánlani, de azt te tudod,mennyire akarod szedni. Kérdezd majd a lehetőségekről, biztos nem olyan bajod van ami egy és csakis egy féleképppen orvosolható. (A gyógyteákkal nem kísérleteznék magamtól, ha ez a vonal érdekel, akkor keress olyan orvost aki ebben is képezte magát)
2021. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen menjél
2021. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jobb ha elmész. De azt is ajánlom, hogy több szakembert hallgass meg, mert nem egy oylan nőgyógyásszal találkoztam/halottam már, hogy azt mondja természetes. Nekem szintúgy volt ilyen és csak az életmódom minőségének megváltoztatásával rendbe jött. Próbáld kiszűrni mi az, ami hatással lehet. stresszeltél-e mikor nem jött? kevesebbet ettél akkor? vagy többet? Le voltál terhelve? mély ponton voltál? az ilyen dolgok teljesen szét tudják rombolni a menstruáció rendszerét. Remélem hamar elmúlik ez a baj!
2021. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!