Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációnál (mármint...

Erős menstruációnál (mármint amikor megvan) lehet inni pásztortáska teát?

Figyelt kérdés
És ha lehet vérzés alatt is inni akkor kb mennyi idő lehet hogy kifejtse hatását? 1-2 hét?

2021. márc. 27. 04:02
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom előtte kell.
2021. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, bár én inkább a cickafark teát találtam jónak. Az a görcseimet is enyhítette, és a szokásos ingerlékenységem is elmaradt.
2021. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ihatod ezeket a hivatalos gyógynövényeket folyamatosan, a mellékelt adagolási tájékoztató szerint, viszont ha folyamatosan iszod őket, néha nézess májértékeket, mert a rossz tárolás miatt némelyik beposhad, az meg nem segít a májnak. Általában, ha megtalálsz egy jó gyártót, aminek a terméke friss és nem okoz ilyet, az gond nélkül iható.


A gyógynövényekről azt kell tudnod, hogy nem úgy fejtik ki a hatásukat, mint a gyógyszerek, hogy bumm, azonnal segítenek egy specifikus problémán, hanem a széles hatóanyagspektrum miatt (több száz, több ezer hatóanyag) elkezdik helyrebillenteni a szervezeted egészének működését.


Egy kicsit gyorsabb megoldásként, erős mensire én a helyedben ásványianyag komplex szedését is javaslom és vas kiegészítést!

2021. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
2021. aug. 31. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!