Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik oldalról lehet könnyen...

Melyik oldalról lehet könnyen menstruációs bugyit rendelni?

Figyelt kérdés
Vagy adószámot kérnek (ami nincs, mert nem cég vagyok), és a többi. Úgy szeretném, mint bármi mást, de eddig 3 oldalról próbátam rendelni, de 40 napos szállítástól kezdve az előre utalásig meg nem tudom min át, volt minden. Minden mást simán lehet rendelni csak ezt nem???

2021. márc. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj az előre utalással?

Nekem redy bugyik vannak itthon. Nagyon szeretem őket és nem vártam rá sokat pedig limitált színem is van.

2021. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Valamit benéztél, nyilván az adószám fakultatív, ha nincs céged. Belinkelnéd az oldalakat, amikkel próbálkoztál?
2021. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Adószám beírása nélkül nem enged tovább. Már nem tudom melyek voltak, pontosan egyik a Dorina volt másik a Shipgratis, meg még vagy kettő másik. (bezártam őket).

Nem szeretek előre utalni, nem tartom biztonságosnak. Intim kelyhet is csak azután rendeltem, hogy az oldal végre lehetővé tette az utánvétes fizetést.

2021. márc. 27. 11:53
 4/4 anonim válasza:
Szia This is Readyt bátran ajánlom! Van kártyás fizetés is, és egy ekkora cégnél mint ők nem fognak átvágni! :) remélem megtalálod a neked megfelelőt! Egyébként tudsz még a Hiphip, Timo design, emilla.me és Meska oldalról rendelni. Emilla.me-nek van boltja is Budapesten ott személyesen is meg tudod venni! Remélem tudtam segíteni!
2021. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!