Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soft tampon használatával...

Soft tampon használatával kapcsolatban tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a soft tampont, a Dm-ben láttam egy rózsaszín, szív alakú, madzag nélküli verziót, valószínűleg azt. Az a kérdésem, hogy egy kicsit tartok a kivételétől, sosem csináltam még ilyet. Hogy lehet a legkönnyebben eltávolítani? Tud túlságosan felcsúszni esetleg, hogy már nem érem el? (Bocsánat, hogyha hülyeséget kérdezek, csak ez a legnagyobb félelmem) Bármilyen gyakorlati jótanácsnak örülök, köszi, ha segítetek! :)

2021. márc. 27. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Linkelnéd?
2021. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

En tudom, melyik, ilyet hasznaltam. Nem hasznalnam maskor, de pontosan akkor tudtam hosszu ido utan talalkozni a szerelmemmel, mikor megjott.

Szex kozben nem lehet erezni, a ferfi nem erezte, en erzekeny voltam eleve ilyenkor.

Attol tartok, panikba esne a tobbseg. Nekem nagyon hosszu ujjaim vannak, de egesz kulonleges mutatvany volt kiszedni. Talan ha megszivja magat, akkor mas, de pont akkor nem volt erosen meg.

Orvoshoz nem rohantam volna, de majdnem szemoldokcsipeszhez nyultam, csak vegul el tudtam csipni a szelet.

Csak akkor hasznalnam, ha nincs szexre mod kesobb anelkul.

2021. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ohhh linkeljétek már :D
2021. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem az intimkehelyről van szó ugye?
2021. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit kell ezen linkelgetni? Beírod a google-ba, hogy soft tampon dm és tádám!
2021. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Attól még linkelhet ha már ide ki ír egy kérdést
2021. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Küldöm a linket:

[link]

2021. márc. 28. 00:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, én is pont így vagyok sajnos, máskor nincs lehetőség rá... Közösülés nem lesz, inkább csak petting, meg összebújás, de nem szeretném, ha útban lenne a madzag, ezért fontolgatom, hogy kipróbálom a soft tampont.
2021. márc. 28. 00:36
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Jajj ne költsetek már erre ...


Jó katona vérben is harcol!


Nem lesz neki semmi baja... Törcsi meg fürdés ennyi.


Lehet undorító. De semmivel nem undorítóbb mint mikor te magadbak turkálsz a véres nyálkában mert ő felsége kényes

2021. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es végül tényleg ez lett :D Nem ő a kényes, neki semmi baja nincs az ilyesmivel, én vagyok az, akit zavar, és nem tudom magam igazán elengedni azokon a napokon, ha nem használok tampont. Próbálkoztam, de nem tudtam felhelyezni a soft tampont, egyszerűen nem akart feljebb menni a síkosító és a vizezés hatására se, végül feladtam.
2021. márc. 30. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!