Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás nem javul?

Felfázás nem javul?

Figyelt kérdés
Először Urzinolt használtam rá, úgy éreztem szép lassan javul, de 1 hét múlva megint visszajöttek a tünetek, pedig nem volt kiváló oka szerintem. Ekkor a háziorvos (vizeletteszt nélkül) írt fel antibiotikumot, 5 napig kell szednem, én 2 napja szedem, másnapra már úgy éreztem egész jó a helyzet, viszont ma délután meg megint mintha visszaesett volna... Ez normális? Bízom benne, hogy az a plusz 2,5 nap még sokat számít... Iszom sokat meg minden, nem tudom mi lehet a gond, ha ez a gyógyszer sem fog segíteni, hiszen erre való... Nem tudom mire vélni ezt az ingadozást sem, úgy gondoltam ennek fokozatosan kellene javulnia, de ma délután úgy érzem szinte mindig pisilnem kell, pedig az előbb voltam és nem jön szinte semmi.

2021. márc. 27. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ott valami más gond is van. Iszol eleget? C vitaminból mennyit szedsz?
2021. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Iszok eleget és napi 1000 mg C vitamint szedek alapból is, illetve minden nap 2 tozegafonya kapszulat amúgy is... Milyen más gondra gondolsz?
2021. márc. 27. 20:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csíp és nem fájdalmas a vizelés, csupán nagyon sűrűn kell járnom, állandó teltholyag érzésem van, ill. alhasi nyomásérzet, és ez utóbbi érzet ingadozó, változó, mint írtam, ma délutántól jelenleg is állandóan ingerem van, de tegnap el voltam,alig éreztem... Tehát lehet nem is bakterium okozza, nem tudom, alapból is pisis vagyok, de akkor természetesen jön is, illetve nem csak az inger van meg és nem ennyire sűrűn kell
2021. márc. 27. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Emeld meg a C-vitamint napi 4-5 grammra egy hétig és min. napi 4 liter folyadékra az ivást, ha nem múlik el irány az urológis
2021. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért teljesen felesleges napi 5000 mg c vitamin, nem gondolod? Sőt, szerintem nem is egeszseges... Mellesleg ott van mellette az antibiotikum+tozegafonya kapszula+1000mg c-vitamin+elotte meg urzinol volt...
2021. márc. 27. 21:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem mindent megteszek, es napi 2,5-3 liter megvan.
2021. márc. 27. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiderült, hogy hüvelyi fertőzésem van. Amiatt voltam sokat felfázva. Nőgyógyászt is érdemes felkeresni.
2021. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Milyen fajta hüvelyi fertőzésed volt?
2021. márc. 27. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:

“ Azért teljesen felesleges napi 5000 mg c vitamin, nem gondolod?” persze, hogy felesleges, pont az a lényeg. A fölös C-vitamin vizelettel ürül, savasabbá teszi a vizeletet és azt a felfázást okozó bacik nem szeretik.


“ Sőt, szerintem nem is egeszseges... ” ha nincs hajlamod vesekőre és nem szeded hetekig a többletet semmi egészségtelen nincs benne, korábbi háziorvosom ajánlotta nekem kúraszerűen, amikor 2-3 havonta volt húgyúti fertőzésem.


“napi 2,5-3 liter megvan.” Igyál kicsit többet, hogy többször és nagyobb nyomással pisilj, az segít kimosni a káros bacikat a húgyutakból!

2021. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Gombás fertőzés és bakteriális fertőzés vegyesen.
2021. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!