Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, kb 9 éve menstruálok mindig rendszeres volt. De már egy másfél éve majdnem mindig kimarad egy vagy több hónap úgy, hogy terhes nem vagyok! Mikor elsőnek volt ilyen elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta, hogy majd beáll újra mert felvagyok fázva írt fel gyógyszert és azt mondta hogy ilyenekért nem kell nőgyógyászhoz menni. De úgyanúgy kimaradozik. Utoljára február 14.én volt azóta megint semmi

Valaki volt már így? Mitől lehet?



2021. márc. 28. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felkeresnék egy másik nőgyógyászt, mert 18 évesként tudnám, hogy ez nem normális, és veszélyeztetheti a későbbi teherbesésedet.
2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem fogytál vagy sportoltál az utóbbi időben?(mert attól is kimaradhat)
2021. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyáron fogytam, de már azelőtt is ez volt
2021. márc. 28. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Cisztától is lehet. Nekem is van és gyakran 45-47 napra jön meg miatta.
2021. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj rendes nőgyógyászhoz.
2021. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es neked voltak/vannak más tüneteid?
2021. márc. 28. 20:07
 7/8 anonim válasza:
Koplalástól is lehet
2021. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Annyi volt a tünetem,hogy az alhasam középen nagyon gyakran elkezdett fájni. Kb 5 percig tartó erős fájás. Van, hogy mindennapos, de van hogy csak hetente.
2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!