Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanácsolnátok valamit? Hólyagh...

Tanácsolnátok valamit? Hólyaghurut.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Az utóbbi másfél évben visszatérő hólyaghuruttal szenvedek, már vagy 5-6 alkalommal volt... Épp most is ezzel szenvedek... Körülbelül két órája jött ki, egyik pillanatról a másikra, azóta megvan a szokásos ÁLLANDÓ vizelési inger, de alig tudok wczni... Fáj, csíp... Beszedtem már egy Walurinal tablettát, amit ajánlottak, hogy szedjem, ha előjön.. vagy olyan időszakokban amikor rosszabb idő van, betegesebb vagyok.. De most egyik se fordult elő, szóval nem szedtem folyamatosan... Ittam zöld teát , kb fél litert(ha jól tudom vízhajtó)plusz 2 liter vizet, az utóbbi 2 órában. Nagyon szenvedek... Ezt a kérdést is csak két pisiszünettel tudtam leírni... Ha valaki esetleg jártas a témában, örülnék, ha írna. Mert ez ugye kóros, gondolom nem elég holnap visszamennem szokásosan az ügyeletre, hogy felírják a szokásos cifran antibiotikumot. Köszönöm a segítséget! Sziasztok
2010. aug. 19. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igyál sokat,és szerintem holnap menj el dokihoz és csináltass egy vizelet vizsgálatot,mert ez így nem normális dolog :s

Énis másfél hónap alatt 2x fáztam fel és sajnos nemtudtam mitcsinálni,csak a gyógyszert szedni.

Nekem Azi Sandoz-t írtak fel és az hatásos volt.

Minnél hamarabb gyógyulj meg!

2010. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, iszom én!! Azóta szerintem még fél liter víz lement... De nagyon szenvedős ez a szó szerint max 5 percenkénti pisilés...és közben is állandóan érzem hogy kell.. Az a baj, hogy ugye minden alkalommal voltam vele dokinál, mindig elmondtam az épp hányadik alkalom... és szerintem azért rövid időn belül a harmadiknál is már elküldhettek volna valamilyen vizsgálatra... Tanácsoltak dolgokat, mennyit igyak, használjak nedves törlőkendőt, rendesen tisztálkodjak... De ezek eddig is fixen megvoltak.. És így is visszajön... Köszönöm hogy írtál!! :)
2010. aug. 20. 00:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Írhattok még, bármit, ami nektek bevált, és segíthet!
2010. aug. 20. 00:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából a legnagyobb gondom, hogy hogy bírjam ki reggelig...
2010. aug. 20. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a melegítőpárna jót szokott tenni.

Kevésbé érzem tőle az ingert. Persze nem biztos, hogy van ilyened. Cataflamod esetleg nincs otthon?

2010. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. De épp most fürdőztem egyet. Ez segített kicsit. És megpróbálok szerezni valami meleget. Köszönöm!! :)
2010. aug. 20. 01:07
 7/11 anonim válasza:
Szia! Én a csalán teát ajánlanám neked. És főzhetsz bele egy kis körömvirágot is. A csalán kiváló vízhajtó a körömvirág pedig gyulladáscsökkentő.
2010. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!Tudom milyen kellemetlen velem is előfordult.Menj el nődokihoz legelőször is.
2010. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
folyt köv.... ha elmentél nődokihoz akkor majd mintát vesz és azt elküldi bakteriális "kitenyésztésre" azt hiszem így hívják azt is pontosan meg tudják mondani a vizsgálatból,hogy milyen antibiotikummal tudnak meggyógyítani.A zöld tea helyett igyál cickafark-ot és Dm-ben illetve Rossmanban lehet kapni Urogint(ez egy szirup)-ami kifejezetten az ilyen tüneteket csillapítja és akár meg is szünteti.Ha esetleg szereted a fokhagymás pirítóst-a fokhagymának nagyon jó antibakteriális hatása is van.Remélem egy kicsit tudtam neked segíteni.
2010. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, és mielőbbi gyógyulást kívánok! Nekem nem volt ilyen durva, nem kellett ennyit wc-re járnom és csak pisiléskor fájt. Én Nolicin-t kaptam. Az segített, bár a fájdalom csak az utolsó tabletta után szűnt meg...
2010. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!