Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez egészséges...

Szerintetek ez egészséges testalkat nőként?

Figyelt kérdés
163 cm 65kg

2021. márc. 30. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális
Túlsúlyos vagy
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

-5/6 kilo es szerintem nagyon csinos leszel. De amugy nem veszes ez a tulsuly.


Noverem hasonlo adatokkal kezdte,(o 63 volt) es fogyott le 54re. Teljesen ki lett cserelve mind kulsore es belsore.

2021. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alletta ***** válasza:
25%

ismerősöm 165 cm és 60 kg-mal fogyózni, futni kezdett. 55 kg most. csinosabb így.

de szerintem így sem rossz, nem vészes. így is lehetsz csinos.

2021. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Elozo baratnom 164 centisen 59-60 korul volt. Pont tokeletes volt alakra nekem.
2021. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani. A súly nem sok mindent jelöl, én pl 165 centihez 65 kiló vagyok, de 38-as ruhát hordok, 67 centis derékbőségem van. Ismerek olyat viszont, aki magasságra hasonló, kilóban kevesebb mint én, mégis nagyobb a ruhamérete is, meg kövérebbnek is néz ki. Én izmos is vagyok eléggé, az illető meg nem sportolt soha semmit. Óriási a különbség. A testzsír százalék szerintem fontosabb, mint hogy milyen magas és hány kiló vagy.
2021. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Fogyhatnál.
2021. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Ha jól érzed magad így, akkor rendben van.
2021. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mit kell nézni, mert minden attól függ, hogy milyen a test összetétel.

Van olyan nő, aki 65 kg mal szétfolyik, de van aki ugyanezzel a súllyal csinos,formás, húsos, picit izmos.

A férfiakkal ugyanez van. Van, aki 100 kilóval pocakos, löttyedt, hájas, de van ugyanennyi kilóval csak 85 nek néz ki, mert húsos, izmos.

2021. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!