Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gardnerella-t mutattak ki a...

Gardnerella-t mutattak ki a kenetemben. Kell kezelni a barátomat is?

Figyelt kérdés
Az orvos irt hüvelytablettát nekem,de egy szóval sem mondta ,hogy a páromnak is kezelés kellene. A neten többféle véleményt olvastam orvosrovatokban. Van aki szerint kezelni kell Őt is,van aki szerint csak akkor ha többször visszatérő probléma ez.Most akkor mit tegyek? Van akinek ilyen gondja volt? Hogy történt a kezelés másnál?
2008. dec. 4. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg kezelni kell,mert különben "egymásnak fogjátok adogatni".Sajnos az én barátomnak is volt,most tünetmentes de én valószínűleg elkaptam.Azt tanácsolom,hogy egyszerre kezeltessétek magatokat,bőrgyógyász is foglalkozik ezzel(aki a párodat is kezelni tudja)így együtt,egy időben el tudtok hozzá járni.
2010. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!