Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mitől...

Késik a menstruációm. Mitől lehet? Több infó lent

Figyelt kérdés

16/L

Nem volt semmilyen szexuális együttlétem, és már évek óta megvan.

Február vége óta nem jött meg.. Mitől lehet ez? Ez az első ilyen eset, és nemtudom mit gondoljak.

Napra pontosan még nincs beállva, de nagyjából hónap végén/hónap elején szokott megjönni, de ez most elmaradt.

Nemtudom mi lehet, de nőgyógyászhoz egyáltalán nem szívesen mennék..



2021. ápr. 1. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy ha nagyjából hónap végén/hónap elején szokott megjönni,akkor még megjöhet.

Pont te mondtad,hogy nincs napra pontosan beállva. Lehet,hogy holnap jön meg.


De ha tényleg nem jönne meg,akkor nincs mese,nőgyógyász kell. A nemi/hormonális betegségek nem éppen a legkellemesebb dolgok...

2021. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogyózol?
2021. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Stressz, fogyás(nagymértékű súlyvesztésnél simán elmaradhat a menstruáció, mert a szervezet úgy érzékeli éhezel) , sok minden befolyásolhatja, És ahogy írod: Hónap vége felé kellne megjönnie, ha jól értem ez csak pár napos csúszás. Ugyanakkor ha sokat késik, irány a doki. Tudom, elsőre ijesztő a gondolat, de inkább az orvos, mint hogy túl későn derüljön ki ha komoly probléma van. Változott valami mostanában? Esetleg elkezdtél fogamzásgátlót\hormonkészítményt szedni?
2021. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fejeztem ki magam, február végén se jött meg. Szóval technikailag január végén volt az utolsóm.

A stresszt látom relevánsnak,mostanában sokat aggódok dolgokon.:)

Nem,semmiféle hormonkészítményt nem szedek.

Köszi a válaszokat.

2021. ápr. 1. 15:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg elirtam, bocsánat.
2021. ápr. 1. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana dokihoz menni, jobb az óvatosság. Több mint egy hónapos késés beállt menstruációval sok (a pár ide vagy oda normális)
2021. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha most sem jön meg,akkor mindenképp menj dokihoz.

Mondjuk ezt a menstruációt kénytelen is vagy kivárni a húsvét miatt (mivel most nem is lesz nőgyógyászati szakrendelés).

2021. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. ápr. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!