Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactinelle hüvelykapszula...

Lactinelle hüvelykapszula használata?

Figyelt kérdés

Most fogom használni először és sosem szedtem még ilyen hüvelybe helyezhető gyógyszert.

Honnan fogom tudni, hogy megfelelő helyre tettem be mármint jó mélyre?

Simán csak így feltolom és elolvad magától és ha felkelek akkor majd kifolyik a bacikkal eggyütt?

Mennyi ideig érdemes feküdni ezzel, hogy minnél tovább hasson?

Hüvely gomba miatt kaptam plusz szájon át szedhetőt és krémet.

Szerintetek meg fogok ezektől gyógyulni végre?

Szűz vagyok és nincs partnerem.



2021. ápr. 1. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod rossz helyre rakni, kiveve, ha rossz lyukba nyulsz :D

Felnyomod, ameddig csak tudod, a maradek meg igen, kifolyik, bar nem minden tipusnal, valamelyik huvelykup szinte teljesen felszivodik. Azert egy tisztasagit betehetsz, a biztonsag kedveert.

Igazabol ha napi egyszer kell csak hasznalnod, akkor jobb, ha este teszed fel, de egyebkent meg nem kell feltetlenul fekudni. Amikor nekem hasznalnom kellett ilyesmit, akkor reggel-este kellett, tehat a reggeli adag utan nyilvan mentem a dolgomra, de hatott igyis :)

Sajnos nem lehet azt mondani 100-ban, hogy ez a tuti gyogyszer/kezeles, de remeljuk, hogy meggyogyulsz!!

2021. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Este alvás előtt tedd fel, akkor reggelig bent marad. Ezt a fajtát nem ismerem, de érdemes egy tisztaságit betenni éjszakára, illetve napközben is, mert biztos hogy valamilyen mértékben folyni fog ki.

Elvileg az egész ujjad utánamehet, de szűzként ki tudja mennyire tud felmenni, olyan mélyre tedd, amennyire csak felmegy, akkor már jó lesz.

Fehérneműket, törölközőket magas hőfokon mosd ki.

2021. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Amúgy az orvosom pont erre a gyógyszerre nem mondott adagot, hogy mikor kellene csak a másikakra mondott ezért is gondolom megkérdezem.

Betegtájékoztatón van hogy, mensi után(tegnap lett vége a mensimnek ezért gondoltam ma) 4-6 napon át lehet meg antibiótikumos kúránál 6-8 napon át lehet szóval ha jól értelmezem akkor naponta lehet ezt használni 4-6 napon át míg el nem fogy? Viszont nem írja sehol, hogy hányszor lehet egy nap bár én napi 1x mernék ilyet mert nem ismerem még igazán ezt és nem akarom, hogy túladagoljam vagy mi értitek.:D

2021. ápr. 1. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Na lehet rosszul helyeztem fel, mert elején nagyon ki akart bújni és nehezen ment fel. Sok ideig hagytam benne míg kényelmetlen lett és megnéztem majd úgy éreztem nem oldavadt el de mikor kiszedtem tiszta ragacs lett. Mintha egy csomó ragacsot húztam ki, ettől ugye nem lehet bajom? Elejn mikor feltettem félúton összeroppant és úgy hagytam. De most kiszedtem és megmostam alaposan ott, amúgy hiába pisiltem nem jött ki attól sem miért? Normális hogy ennyire ragacsos lett volna? Ha hagytam volna egész reggelig hatni akkor teljesen elolvadt volna? Néha bepánikolok ha ilyen gyógyszereket kell szednem..:(
2021. ápr. 1. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat, tenyleg lehet ezt rosszul is felhelyezni, mint kiderult...:D


Muszaj kerdezo, hogy addig nyomd fel, ameddig tudod. Ha felig kilog, vagy erzed, akkor nem jo, es nem sok ertelme van. Normalis egyebkent, hogy ragacsos, az is normalis, ha a maradek kiurul, altalaban nem szivodnak fel teljesen.

Egyebkent nem 1-2 ora alatt oldodik fel, tobb ido kell neki.

2021. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.Nagyon köszönöm!

Mint látszik nagyon béna és kezdő vagyok ebben :D.

Ha kicsit megvizesítem a kapszulát úgy könnyebben betud vajon menni?

Amúgy most ma nem teszke be mégegyet majd holnap megint, de csak valamennyi felszívódott nem? ha már ilyen ragacsossá vált. Elég lenne ha csak a szájon át szedhetőt szedném a krémmel eggyüt és ezt kihagynám? Hülyén érzem magam, hogy nem tudom feltenni de hát látszik hogy szűz is vagyok..

2021. ápr. 1. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Addig told, hogy a mutatoujjad eltunjon a huvelyben. Kb. akkor van felhelyezve rendesen.

Masnap fog kifolyni ragacsos trutyikent. Ez ilyen. Mar tobbszor hasznaltam.

Ha bevizezed meg nehezebb lesz feltolni.

2021. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.köszi.:)
2021. ápr. 1. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már anya vagyok

De ezt a cuccot én se tudtam felhelyezni magamnak nyugi, pedig volt pár huvelykapszula az életem során

Ennek a csomagolása botrányos szerintem nem is nő próbálta ki mert ha feldugná magának tudna h sz*r

A kapszula első nedvességre olvadni kezd, ragacsossá válik és az ujjadhoz tapad; vagy rögtön a hüvely bejáratánál meg tapad és erővel se tudod fentebb nyomni mert már odaragadt az elején csak nyomos meg teped de nem csúszik

Mert a felülete máris olvad így nem csúszik

Eskü már ott tartok idegembe h elküldöm őket a p*csaba hogy lehet ilyen gagyi dolgot gyártani.

2022. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!