Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vettem be a fogamzásgátló...

Nem vettem be a fogamzásgátló tablettámat az utolsó két napon. Mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja szedek kombinált fogamzásgátlót, eddig minden nap időben beszedtem. Eljöttünk otthonról a hosszúhétvégére és habár mindig görcsösen odafigyelek, elkavartam valahova az utolsó két tablettámat. (20,21.napi) Most mi lesz? Ugyanúgy kezdjem el a 7 napos szünetet, nyilván attól számítva mikor utoljára szedtem? Meg fog jönni ugyanúgy?

Normális válaszokat várok és nem le hordó, bunkókat, mert igenis odafigyelek mindig most sajnos ez így alakult!

Köszönöm csajok!


2021. ápr. 2. 21:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és segítő választ!
2021. ápr. 2. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, igen, most meg fog jönni és kezdd el a 7 napos szünetet. Ha az letelt, akkor kezdd el ismét szedni.
2021. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
2 nappal hamarabb fog megjoönni. És igen, csinálj úgy, mintha aznap kezdődött volna a szünet, mikor kihagytad, tehát semmiképp ne tarts 7 napnál hosszabb szünetet a kihagyottakkal együtt.
2021. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!