Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára valaki valamit?

Hüvelygombára valaki valamit?

Figyelt kérdés

16 vagyok és nem akarok orvoshoz menni. Voltam már épp elégszer, nagyon kellemetlen volt. Valami bevált vény nélkül kapható gyógyszert esetleg tudtok mondani? Szájon át szedhetőt is kéne, mert az a bolond doktor nem írt fel, hiába mondtam neki, hogy éveke alatt tuti elszaporodott a gomba a hasamban is, csak nem írt.

Kérlek segítsetek, nem akarok rákos lenni. Annyira kétségbe vagyok esve mert már vagy 10 éve tart és nem akar eltűnni.

Anyám nem akar segíteni. Hány éves kortól mehetnék egyedül nőgyógyászhoz?



2021. ápr. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár most is mehetsz nőgyógyászhoz egyedül. Nyilván kérdés a covid miatt hogyan fogadnak. De az életkorod nem befolyásol az tuti. Ha gondolod privátban írhatsz nekem bővebben erről, miért is 10 év.
2021. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert is lennel rakos? A gombanak mi koze a rakhoz?

Tul aggodod az egeszet. Ha meg az orvos nem irt fel semmit, oka volt. bizz meg benne.

Huvelygombara Canesten, de lehet nem is az van...

2021. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hüvelygomba rákot okoz. Főleg, hogyha emiatt folyamatosan tömöm magam a cukorral.

De köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. ápr. 2. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

“ A hüvelygomba rákot okoz. Főleg, hogyha emiatt folyamatosan tömöm magam a cukorral.”

Ezeket a fæszságokat honnan veszed? Meg mi köze van a hüvelyfertőzésednek ahhoz, hogy cukrot zabálsz?

2021. ápr. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem a cukor okozza a rakot, ellenben a huvelyfloradat felborithatja az, ha tul sok cukrot eszel, ezeket erdemes kerulni, ha ennyire erzekeny vagy a fertozesekre.

otthoni kezelgetessel nem fog elmulni a problemad, nem veletlenul venyre kaphatoak ezek a gyogyszerek, az se biztos hogy gombas fertozes (pl lehet bakterialis is), illetve a egy veny nelkuli sem fog elpusztitani egy 10 eve zajlo problemat.


keress masik nogyogyaszt, es mondd el neki a gondodat, ez nem szegyellnivalo, mindenki atesik rajta, tobbszor is.

2021. ápr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!