Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Petefészek gond,...

Annie23 kérdése:

Mi lehet? Petefészek gond, aranyér, vagy más?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hete úgy éreztem erős menstruációs görcsöm van, csak, akkor éppen nem menstruáltam de érzésre ugyan az volt. Tompa derékfájdalom, mintha le akarna szakadni, nyílalt a végbelem is. Gondltam felfáztam, így melegítettem magam, bevettem egy flectort és elmúlt. Tegnap előtt este megint hasonlót éreztem, nem olyan intenzíven mint a múltkor, de mindenképp kellemetlen. Bal oldalon a petefészkemnél fáj, enyhén a derekam, és végbél szúrás. Rossz közérzet, tegnap volt egy kis hasmenésem is, de nem dúrva, viszont éreztem h a beleim nagyon mocorognak,elég kellemetlen volt. Ma felkeltem megint jön enyhe végbél szúrás )lüktetéssel egybekötve, érzem ahogy egy ér lüktet a végbelemben), mintha szakadna le a vesém (gyengébb verzióban) rossz közérzet. Mi lehet ez? Nőgyógyászati gond, vagy bél probléma? Aranyerem az tudtommal nincsen. Már foglaltam jövőhétre időpontot orvoshoz, addig is megköszönöm a válaszokat. 26N

2021. ápr. 3. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek elég általános tünetek, lehet vese vagy bél eredetű, de nőgyógyászati is (gyulladás, mióma, ciszta, stb...) Nekem múlt hónapban voltak ugyanilyen tüneteim, pont vérzés után kezdődtek. Nyilalló alhasi fájdalom, puffadás, rossz közérzet, derekam és hátam majd leszakadt, és ez átsugárzott a vastagbél irányába is. Sajnos most csak telefonon tudtam az orvossal konzultálni. Felfázással kezeltem magamat, mert a hólyagom is eléggé szurkált, és rengeteget jártam pisilni. Illetve a dokitól kaptam antibiotikumot is megelőzésképpen, vagy ha esetleg már nőgyógyászati gyulladás lenne. A lényeg, hogy elmúltak a tüneteim. Remélhetőleg az orvos többet tud neked jövő héten mondani, addig esetleg próbáld te is felfázással kezelni magadat, hátha enyhülnek a tünetek.
2021. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!