Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifolyik a tampon mellett a...

Kifolyik a tampon mellett a vér. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, most először használok tampont ugyanis nyáron egyik hónapban szinte biztos hogy nyaralás közben fog megjönni, így ki szeretném tapasztalni addigra. Minit tettem fel, betettem egy tisztasági betétet és folyik. Kevesebb mennyiség nyilván. Kicsi lehet a mini? Viszont a normál nemtudom kényelmes lenne e, vagy hogy egyáltalán felmegy. (ez a mini lazán felment) Nincs bent sok ideje, lehet ami már eleve ott volt kint vér a nyílásnál az folyt le?

2021. ápr. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Valószínüleg rosszul tetted fel: a tampon madzagos végét picit ki kell tágítani "tölcsérformára" az ujjaddal felhelyezés elött, ha feltetted - ameddig megy, az egész tamponnak benn kell lennie, akkor egy kicsit visszafelé húzd meg, úgy felfekszik a záróizomnál.

Remélem, így müködni fog!

2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh rendben köszönöm! Megkérdeztem anyukámat szerinte kevés a mini. (2. napon vagyok ma van a legerősebb vérzés) De akkor megpróbálom ezt a techinkát.
2021. ápr. 3. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A minit csak azért ajánlják kezdésnek, mert egyszerűbb feltenni, anyukádnak igaza lehet, a tampon nagysága a vérzés erősségéhez kell igazodjon, valószínűleg kevés neked, még akár lehet, hogy a normál is.
2021. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egyenlőre nem húztam ki. Nem jön ki, úgyhogy még várok vele
2021. ápr. 3. 14:12
 5/6 VandUwU válasza:
100%

Szió! Én nem rég kezdtem el tampont használni, és én aplikátprosat használok :)

tampax a neve és nagyon egyszerű feltenni és nem érzel semmit :D

Szerintem nyugodtan kipróbálhatod hiszen nem is drága meg semmi (1000 ft egy 16 dbos), én csak ajánlani tudom :3

2021. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet akkor beruházok rá.
2021. ápr. 5. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!