Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruacio oka...

Nagyon erős menstruacio oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Szinte lökésszerűen és nem szeretném otrombán kifejteni de ha felállok ülő helyzetből szabályosan ömlik. Éjszakai betétet használok nappalra és gyakran cserélem. Annyi vért veszítek, hogy a mindennapi teendőimet sem tudom ellátni. Időben megfelelő időben pontosan jön csak ez az erősség borzalmas.
2021. ápr. 4. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem is, mindig is ilyen volt, ami picit segít, ha sós vizet iszom, illetve lehet kapni K-vitamint, ami a vérzést csökkenti.

Nem tudok róla beszámolni, függvényszerűen beválik-e, de ezeket tartom itthon.

Inkább ürüljön, ami akar, ciszta is lehet.

Még a kínai orvoslást nem jártam vele végig.

2021. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezer meg egy dolog. Talán ha elmenel nőgyógyászhoz, ő vizsgálatok alapján meg tudná mondani..
2021. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nah igen de nekem nem volt mindig ilyen ez 3 honapja van így, a vírus miatt meg orvoshoz eljutni kb lehetetlen... magán dokira meg nem futja.ezért gondoltam rákérdezek itt mitől lehet.
2021. ápr. 4. 19:49
 4/21 A kérdező kommentje:

2. Lehetetlen bejutni, az ajtóban fegyveres!!! Őr van, telefont nem veszik fel így ez nem opció.

Magándokira meg nem futja.

2021. ápr. 4. 19:50
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
3: Akkor el tudom mondani, hogy engem kivizsgáltak, és semmiféle megoldással nem tudtak szolgálni. Se nőgyógyászat, se bőrgyógyászat, se belgyógyászat, se hematológia.
2021. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom hol élsz, de nálunk speciel minden nap van szakrendelés. Időpontra is, illetve sürgős esetben azon kívül is ellátnak. Pedig ne Budapest és még csak nem is megyeszékhely...


Utolsó: semmiféle megoldást nem tudtak kínálni? Akkor javaslok valamit: tetess fel hormonos spirált.

2021. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
6: Nem tudtak, de a hematológián kiderült, hogy sem fogamzásgátlót nem szedhetek, sem hormonos beavatkozást nem kaphatok.
2021. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Esetleg egy magánlaborban kérj kisrutint.

Ha nem áll ott fegyveres őr.

Én fogrtg-en voltam, és ott is fejbelőttek figyelmeztetés nélkül.

Esetleg előtte telefonon érdeklődjél, mi a helyzet ezzel.

2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Trombózis hajlam?

Mert a spirál csak gesztagen tartalmaz, nem okoz trombózist. Gyakorlatilag alig van kontraindikációja...

2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
6 Ez fura, telefont nem veszik fel és csak időpontra fogadnak. De úgy hogy legyen időpont? Hidd el nem kitalàltam, fegyveres őr van nem enged be. Nem megyeszékhely.
2021. ápr. 4. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!