Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség alakulhat ki,...

Milyen betegség alakulhat ki, ha valaki nem tisztálkodik rendszeresen és nem cserél naponta fehérneműt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Abszolút nincs semmi problémám és mindennap tisztálkodok, csak ezen elgondolkoztam a múltkor. Köszi előre is a válaszokat!
2008. dec. 5. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elelöbb utóbb gombásfertözések.Lehetnek börbetegségek...
2008. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. És kb. mennyi az az "előbb-utóbb"?

Mert ezen gondolkoztam főként, hogy vajon meddig nem ártalmas a nem fürdés, és a fehérnemű nem cserélése...?

2008. dec. 5. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta zuhanyzok,és cserélek alsonemüt.

Ha két napig nem tusolok,koszosnak érzem magam.

Megszoktam,hogy mindennap friss ruha van rajtamm.

Szerintem még akinek nincs is mindennap lehetösége fürdésre,minimum hetente egyszer alaposan tisztàlkodnia kell.

Hogy mikor alakul ki betegség?

Szervezettöl is függ.

Van akinek honapok utàn vagy sem.

És van akinek 2 hét nem tisztàlkodàs utàn meg van az eredmény.

El se tudom képzelni milyen büdös lehet egy ember,aki napokig nem vàlt alsonemüt........

2008. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát igen, tényleg elég igénytelen. Őszintén szólva le sem tudom képzelni...csak pont elgondolkoztam, hogy vajon mennyi a női nemiszerv "tűrőképessége"?

Köszi a választ!

2008. dec. 5. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam olyan beteg, hogy 3 napig az ágyból csak akkor keltem fel, ha hánytam, vagy ha hasmenésem volt, vagy ez a kettő egyszerre...A wc a szobám mellett volt, de egy fürdést már nem mertem bevállalni...Amikor a 3. nap után jobban lettem, akkor mentem el fürödni...Isteni érzés volt! :D

De nem lett semmi bajom....:)

2008. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!