Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtátok, hogy van férfi...

Tudtátok, hogy van férfi fogamzásgátló tabletta is?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit szomorú vagyok, hogy a férfiaknak ez nem jött be. Az óvszeren kívül más módszer nekem nem jön szóba fogamzásgátlásnak és egy ilyen tablettával lehetne normálisan szexelni és a sperma is belém kerülhetne.



2021. ápr. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

"Az óvszeren kívül más módszer nekem nem jön szóba fogamzásgátlásnak "


Ezt a nőgyógyászod állapította meg, vagy csupán neked kényelmi szempont?

2021. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót a korom miatt nem szedhetek, a spirált nem bírtam (3 hét után le kellett venni), a pesszárium nem jó, mert a teljesen minden mentes spermicid után olyan kiütéseim lettek pár perc után, hogy nnna. Helyi spermicideket nem használhatok, mert kétszer szültem és ilyenkor a Pearl-index már nem jó. Az óvszerből is csak a latex-menteset bírom és valószínűleg azt sem tudnám hosszabb távon tolerálni.
2021. ápr. 5. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Olvastam ezt anno, és eléggé felhúztam magam. Nyilván a nőknek kell szembenézni ezzel is, mármint a fogamzásgátló tabletták káros hatásaival...ha meg nem akarja, akkor "kényelmes". A férfiak zömének meg kényelmetlen az óvszer is.
2021. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idős vagy?

40 éves korig belefér a tablettaszedés. Utána pedig ott a végleges megoldás. Legalábbis nekem ez a tervem. Szintén nem bírtam a helyi hatású krémeket, spriált, pesszárium meg önmagában rizikós.

2021. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már majdnem 50 vagyok. :) És partnerem sincs. De azért reménykedem. :) És azt olvastam, hogy a menzesz elmaradása után még 1 ill. 2 évig védekezni kell. (Atttól függ, hogy 50 év alatt múlik-e el vagy fölötte.)


Sokat gondolkoztam a petevezeték elkötésen, de végül nem akartam műtétet.

2021. ápr. 5. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Értem, így már más. Én 30-as éveim végén vagyok. De valószínű 50-hez közeledve én sem akarok majd tablettát szedni, vagy műtétbe belevágni. Állandó probléma ez a fogamzás gátlás, mindegyikkel van valami, ami miatt nem jó...
2021. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!