Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ez normális vagy nem?

Vajon ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyászn és felirattam magamnak fogamzásgátlót (életembe először), az orvos felírt egyet és mondta ha nem megfelelő akkor szóljak és váltunk. Az orvos azt mondta a menstruáció első napjától kezdjem szedni úgy is tettem, nagyon rosszúl voltam tőle 4 napig szedtem utánna úgy döntöttem abbahagyom 4 nap után azóta már a 8ik nap van és még mimdíg vérzem, nem rendessen de néha néha megindul kis vérzés és nem tudom hogy ez normális, vagy mit tedjek.

2021. ápr. 5. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé megborítottad a hormonrendszeredet, nem lett volna szabad abbahagyni (bár értem, hogy rosszul voltál tőle)

Ezzel most már sok mindent nem tudsz csinálni, vissza kell menni az orvoshoz és másikat kérni.

2021. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Úgy döntöttem hogy inkább nem szedek ilyeneket, akkor is érdemes visszamennem? Vagy egy idő után helyre áll a hormonrendszerem?

2021. ápr. 5. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Elküldött előtte kivizsgálásra? Vérvétel stb volt ? Ez azert eleg komoly gyógyszer, hogy semmi nelkul úgy szedjük mint a cukrot. Ha eleve valami gáz volt a hormonrendszeredben rászedted és csináltál most egy óriási katyvaszt. Egy megfelelő kivizsgálás nem ártana.
2021. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a baj hogy nem csinált semmi vizsgálatot vagy vérvételt és így írt fel egy hormontablettát olyannak aki életébe először szed ilyet. De bíztam az orvosi tudásba, de ha most másodaszorra elmennék szerintem megint csak felírna valamit hogy ha emez nem jó akkor probáljak másikat ki. Én meg igy nem szeretnék kísérletezni annyit nem ér nekem az egész. Szóval csak tudni akartam hogy helyre jövök e egy idő utan vagy kell az orvos.
2021. ápr. 5. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel helyre jössz, ha alapból nem volt eddig probléma a ciklusoddal. Most még bírd ki egy kicsit ezt az összevissza vérzést, aztán figyeld magadat. Ha végképp nem oké, akkor persze orvos.
2021. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen eddig minden rendbe volt csak most kavartam be magamnak kicsit.

Nagyon köszönöm a válaszaid, megnyugtattál. :)

2021. ápr. 5. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Máskor azert ragaszkodj hozzá hogy nézzen meg mielőtt ilyeneket felír, hiszen nem csak a ciklusba kavarhat be, hanem pl véralvadási problémák eseten sem célszerű ilyeneket enni. Figyelgesd magad lehet beáll magától de lehet nem. Azert máskor keress egy normalis orvost aki körültekintőbb.
2021. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!