Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hónapja vérzek. Csütört...

Másfél hónapja vérzek. Csütörtökön orvos Norculotot írt fel 2x2 szemet 5 napig szedjem, ha nem múlik el holnapra kuretre kell mennem. El is múlt a vérzés már a gyógyszer beszédes utáni napon de ma ismét elkezdtem lehet most jött meg?Valaki járt így?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam a Norcoluttal. Mellé Ergam+Exacyl cseppet kaptam.

Október 23-januar 10ig menstrualtam kisebb-nagyobb megszakításokkal (nekem is elmúlt a norcoluttol, majd visszajött és ez folytatódott de a végére nagyon durván..)


3maganorvosnal voltam, mire az kezdett is velem valamit (addigra semmi erőm nem volt már).


Kiderült, hogy cukorbeteg vagyok + pajzsmirigyes és valószínűleg ezért van a rendszertelen vérzés, mert semmit nem látott ultrahangon (csinált hüvelyi ultrahangot úgy hogy megvolt, a többi doki hozzám se nyúlt kb).


Most pár hónapig huvelygyurut használok, amíg be nem áll a szervezetem a gyógyszerre + életmódváltásra, utána elhagyom és remélem a legjobbakat.


Persze lehet, H neked most jött meg, a norcolut amúgy iszonyat meg tudja zavarni a vérzést.


Mindenesetre én covid idején nagyon nem akartam kórházba menni, így örülök, H elkerültem.

2021. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. És neked nem csináltak kuretet hogy elmuljon a vérzés?
2021. ápr. 5. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, fel sem hozta az orvos, pedig ömlött belőlem a vér.

Neked mennyire van megvastagodva a méhnyalkahartyad? Azt tudod esetleg?

2021. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is ultrahangoztak meg :/ szóval nem tudom
2021. ápr. 6. 04:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek nélkül én inkább kikernem másik doki szakvéleményét is 😔
2021. ápr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!