Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdett fájni a bal mellbimb...

Elkezdett fájni a bal mellbimbóm mellett, megtapintottam és van egy kicsi csomó. Fáj ha hozzáérek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusod melyik fazisaban vagy? Kovetkezo menstruacioig ha nem mulik el, akkor irany a nogyogyasz
2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy pattanás, ami még csak most jön ki? (A fàjdalom miatt gyanús, a mellrák csomók nem kéne, hogy fájjanak).
2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10. nap
2021. ápr. 5. 20:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek
2021. ápr. 5. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A rosszindulatu csomo erzeketlen. Latatlanban ciszta lehet, ami nok nagy reszenek van.

Nekem ot cisztam van, es az egyik husz eve neha faj eles szuro fajdalommal. Ovulaciokor. Mell-ultrahangra jarok evente, es abbol a hasogatos elmeszesedett cisztabol ( az orvosi nevet elfelejtettem), biztonsag kedveert vettek vekonytus biopsziat, es teljesen artalmatlan.

2021. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!