Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes elmenni nőgyógyászhoz...

Érdemes elmenni nőgyógyászhoz ha sosem éltem még nemi életet és lassan 25 éves leszek? Meg kérdezhetem ki mikor ment el először nőgyógyászhoz? Kicsit félek és szégyenlős is vagyok.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

10

Még az évente is barokkos túlzás...

2021. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
45%
Nem is értem, hölgyek beszélik le a társaikat az orvosrol. Véleményem szerint ha valaki még fura módón 25 fölött is szüz annak semmi köze sincsen ahhoz, hogy lehet neki bármilyen betegsége. Igenis el kell menni ha nem férfi orvoshoz akkor nőhöz és marhaság, hogy elveszi a szüzességét. A női nemiszerv bonyolult szerkezet és rendszeresen meg kell vizsgálni szakembernek.
2021. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

12

Nem lebeszélik, csak elmondják, hogy az ő esetében 90 százalékban felesleges. Akkor meg minek tegye ki magát egy ilyen kellemetlen/megalázó/nemszeretem (ki-ki választhat)szituációnak...?

Ha szükséges lesz, majd elmegy

"A női nemiszerv bonyolult szerkezet" ez igaz, de nincs baj, nem kell háborgatni. A kocsimról sem szedetem le a hengerfejet - ha semmi baja - csak, hogy lássam, hogy tényleg nincs baja. Elnézést a hasonlatért.

2021. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!