Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely bemenet kis sebek?

Hüvely bemenet kis sebek?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál és megállapított candida túl tengést, így 2x3 kúpot használtam, plusz kenőcs a külső részeken. Igazából a gombát már tényleg nem érzem, valszeg az a része meggyógyult.

Viszont én amgy is a kissebek miatt mentem a dokihoz, de ő azt mondta ártalmatlan. Viszont 4 naponta annyira tud csípni, meg együtt létek után is annyira kidörzsőlödik, nagyon rossz:( már lassan 3 hónapja ott vannak a kis sebek, és nemtudom mi lehet ez. Nagyon picik tényleg ilyn kis hajszál repedés, meg a doki is alig találta meg, de nagyon tud csípni meg égni. Mi lehet ez? Ösztrogén hiány? Vgy mivel tudnám a hüvely nyálkahártyát rendbe tenni?

Megyek vissza dokihoz vele, csak hátha megtudok itt többet.



2021. ápr. 6. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzéseim vannak, meg három hónapja áll fenn a helyzet. Sebet én nem látok inkább pirosságot, de érzésre ugyan az. Nekem egyfelől a kandida nem múlt el semmitől eddig rendesen, vagy mindig kiújul, meg azt mondta a doki,hogy a hüvely ph-m túl savas, túl sok a lactobaci és ezért, amíg a hüvelyflórám meg nem jó, addig fogékonyabb vagyok minden szart elkapni, plusz a túl savas ph is irritációt okoz. De még én is megyek vissza valszeg, mert hiába kaptam kezelést most sem lett jobb.
2021. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, nekem mostanság javult, amióta megjött meg már vagy 2 hete nem volt semmilyen aktus. Lehet amig nemjön teljesen helyre nem szabad semmilyen aktust létesíteni. Csak ugye én ezt csinaltam régebben is, hogy amíg a kezelés tart addig nincs aktus. De most túl nyomom, kezelés után 2 hétig se. éS TALÁN így rendbe jön. :)
2021. ápr. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!