Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehetek ennyire felpuffa...

Mitol lehetek ennyire felpuffadva? Ugye nem terhesseg?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzasgatlot, nem csuszott hiba a szedesbe, az elozo megvonasos verzesem is rendben megjott, sok volt, ahogy szokott. Most a 13. tabinal jarok, es rettentoen fel vagyok puffadva, minth 4 honapis terhes lennek. Emesztesi gondjaim nincsenek, nincsenek terhessegi tuneteim sem emellett. Mi okozhatja?
2021. ápr. 7. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendben, emésztési gondjaid nincsenek. De azért figyeld majd meg (és írd meg), hogy étkezés után mennyi időre kezdesz puffadni.
2021. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, ezt megnyugtatásul tesztelheted.. Én is amondó vagyok, ha puffadsz, akkor mégiscsak emésztési gondjaid lehetnek, gondold át, hogy mit ettél.
2021. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat😊az emesztesi gondok alatt azt ertettem, hogy nincs hanyinger, szelgorcs, hasfajas, stb. De igazatok lehet, hogy masban is megmutatkozhat😊
2021. ápr. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!