Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előzménye lehet?

Menstruáció előzménye lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem, hogy már korán reggel jön a savam és görcsöl az alhasam és hányás szagúnak éreztem a reggeli teámat, egyből ki is öntöttem. Terhességre nem gyanakodnék, mivel fogamzásgátlót szedek október óta, ma kezdődik a gyógyszerszünet, hétfőn kell megjönnie.

Tegnap is munkából haza kellett jönnöm, annyira szédültem és sápadt is voltam.

Mitől lehet ez? Jelentkezhetnek ilyen korán a menstruáció jelei?



2021. ápr. 9. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Lehet: De a téves szag-érzékeléssel nem menstruációra gondolnék.
2021. ápr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, nagyon fura szaga volt annak a teának. Az íze nem, de a szaga tényleg hányás szag volt.
2021. ápr. 9. 06:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Új fajta? Lehet hogy simán nem bírod.
2021. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig barackos pickwicket vettem, most egy olcsóbb pennys barack-mangó ízűt. De már valamelyik nap is ittam belőle, akkor nem éreztem ilyen szagot.
2021. ápr. 9. 06:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a friss bontás miatt is lehet.
2021. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én már gondoltam a bögrére is hogy annak volt olyan szaga de hát el volt mosva rendesen szóval nem értem.
2021. ápr. 9. 07:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbb teákat aromákkal dobják fel, amiknek egy része elillan a doboz nyitása után- ez is okozhatja.
2021. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem, csak ez a gond. Kevés esélyt látok arra, hogy fogamzásgátló mellett teherbe essek, még jó pár évig nem szeretnék.
2021. ápr. 9. 07:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ma kezdődik a szünet, de már reggel óta érzed ezeket, akkor nem attól van, hogy meg fog jönni
2021. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta nem érzek fura szagokat, mindent érzek normálisan, csak egyedül azt a teát éreztem ilyen szagúnak.
2021. ápr. 9. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!