Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba okozhat meddőt?

Hüvelygomba okozhat meddőt?

Figyelt kérdés
Még csak 16 vagyok, de november óta minden hónapban kiújul a hüvelygombán. Nem tudom mivel kezelhetném itthon házilag, mert ennyi idősen még nem akarok nőgyógászhoz mászkálni, mert nagyon félek tőle, viszont attól is tartok, hogy meddőt okoz a gomba (persze nem most szeretnék gyereket, de olyan 10 év múlva igen). Ez lehetséges? Vagy mennyi rá az esély?

2021. ápr. 9. 22:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha meddőséget nem is, más nagyobb bajt okozhat, ha nincs kezelve rendesen. Ne kezdd el magadnak kezelgetni otthon, mert lehet, hogy csak rosszabbat teszel vele. Akármennyire is félsz, muszáj lenne elmenned. Egyébként nincs mitől tartanod, 2 perc az egész vizsgálat és az egészséged érdekében történik. Én is 16 vagyok, és túléltem a nőgyógyászt többször is :D.
2021. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor 16 évesen még nem túl korai a nőgyogyászhoz járás? Mert én cikinek érzem ennyi idősen, még túl fiatal vagyok hozzá, szexuális életet sem élek, de ha muszáj akkor persze elmegyek. Csak olyan kiszolgáltatott helyzet, hogy egy vadidegen turkál bennem.
2021. ápr. 9. 23:37
 3/6 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki. És nem korai ha menni kell, menni kell.
2021. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. ápr. 9. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned nőgyógyászhoz ha gombád van, ez nem Játék. Szövődményeket okoz. Én is 16 évesen voltam először. Nem kell félni, a vizsgálat csak pár perces.
2021. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is gomba, hanem bakteriális fertőzés, gyulladás. Muszáj orvos, nagyon felelőtlen vagy, hogy eddig húztad.
2021. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!