Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriozis ciszta mütét...

Endometriozis ciszta mütét után tényleg 2hét után már nem jelent gondot a nemi élet? Ezt mondta nekem az eggyik hölgy a városomban. Tudni szeretném igaz e. Mert én ugy tudom hogy a 6 hetet kikel vagy ki kellene várni.

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok akinek volt már ijen mütéte. Meg kell várni a 6 hetet vagy 2hét után nem jelent gondot? Igazábol félek a nemi életöl attol hogy fályni fog a behatolás
2021. ápr. 10. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki a 6hetet, ha fèlsz. A baràtod csak kibírja addig szerintem.
2021. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a 6 hetet, mert ha izgulsz a behatolástól, a félelem miatt nem fogsz nedvesedni rendesen és így a párod kicsit kidörzsölhet. A sérült hüvelyfalon pedig könnyebben megtelepedhetnek baktériumok, amik fertőzést okozhatnak.
2021. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na végre egy nórmális válasz köszi hogy írtál még nagyon fiatal vagyok 18éves és ez az első laparoszkopos mütétem köszi hogy írtál. És igazábol még nem vagyok ezzel tisztába csak tudni szerettem volna mert sokan azt mondták hogy már 2hétre rá meg volt az első nemi életük ciszta mütét után van aki meg azt hogy 2 hét és semmi fájdalmat nem érzet. Én meg persze rákérdeztem mikor meg kaptam a zárojelentésem és azt mondta a Dr nő hohy hát 6 hétig nem szabadna de nem szokták betartani hát mondom oks.
2021. ápr. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!