Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyiszer...

Normális hogy ennyiszer visszajön?

Figyelt kérdés

Egyszer elkaptam egy hüvelygombás fertőzést azóta már másodjára jön vissza kb fél éven belül. Mindig kezeltetem normálisan de én nem akarom elhinni hogy ennek ennyiszer vissza kell jönnie.

19/L



2021. ápr. 11. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párodat is kikezeltétek?
2021. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fertőződsz. A párodat is kezelni kell.
2021. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan makacs gombád van,hogy kevés a helyi kezelés. Nekem ugyanez volt és Mycosyst gyógyszert vettem be. El is múlt,csak évekkel később jött elő,terhesség alatt. Kérdezd meg a dokit,írna-e fel neked,én fű alatt jutottam hozzá, volt az osztályon ahol dolgozom ( nővér vagyok).
2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a párom is kezelte magát. Bár ő nem ment el vizsgálatra de a nőgyógyászom mondta hogy kenje magát canestennel aztán neki is elmúltak a tünetei.
2021. ápr. 11. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt másodszor van gombád, nekem anno havonta!!! volt. Kiderült, hogy méhszájsebem volt, és az okozta. Nálad nem lehet, hogy ez van?
2021. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál ő semmi ilyet nem mondott🤷🏽‍♀️. De ki tudja nem tudom mennyire alaposan nézik meg az embert:(
2021. ápr. 11. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg túrós lett tőle a segglukam.. Mindenképp magán szakrendelésre menj.
2021. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!