Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a tünet már 2...

Mitől lehet ez a tünet már 2 napja?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!

Furcsa tünetem jelentkezik 2 napja. Barna, enyhén véres, darabos folyás bármilyen alhasi fájdalom vagy egyéb tünet nélkül. A ciklusom felénél vagyok, ameddig meg kellene jönnie még van 2 hét, és így még sosem jártam, hogy 2 menstruáció között ilyen tünetem legyen.

Évente járok nőgyógyászhoz, legutóbb februárban voltam, minden rendben volt. Volt itthon egy irrigátorom, lanygos vízbe tettem pár csepp teafaolajat, azzal megpróbáltam "kitisztítani" . Most kijöttek onnan a dolgok, szintén darabos váladék. Bocsi a körülírásért de aggódom hogy valami komolyabb baj. Nőgyógyászhoz mindenképp elmegyek, csak kíváncsi lennék mitől lehet.

Köszi előre is.

23/N



2021. ápr. 11. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor terhes voltam, de elvetéltem.


Megjött időre, de jóval gyengébb volt, de nagyon sok volt a munka nem is foglalkoztam vele, majd rá 2 hét múlva újra vérezni kezdtem. Csináltam egy tesztet, pozitív lett. Utána doki, kórház. De a végén spontán elvetéltem (műtét sem kellett).

2021. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyógyszert attól is lehet, ha kicsit gyengül a hatása. És igen az előttem szólónak is igaza van. Lehet egy vetélés is ha élsz szexuális életet.
2021. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... élek szexuális eletet, párkapcsolatban vagyok 4 éve. Most, hogy felvetődött a terhesség,, a múlt hetekben érzekeny voltam szagokra, izekere... de rendesen megjött a menstruaciom, nem is éreztem/erzek semmi fájdalmat...
2021. ápr. 12. 11:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és negatív
2021. ápr. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!