Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valakivel már...

Mi lehet ez? Valakivel már fordult elő ilyen, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

A hétvégén a nagyajkam szélén, bikinivonal közelében egy csomót tapintottam. Fürdőzés után azonban a mérete jelentősen megnövekedett, sokkal nagyobb lett, majd újra "összezsugorodott". Nagyon kétségbe estem, hogy mi lehet ez. Gondoltam szőrtüszőgyulladásra, pattanásra, kinyomni is próbáltam ( rossz döntés volt), de iszonyatosan fájt, egy csomót éreztem amit nem lehet kinyomni. Orvoshoz a héten sajnos nem tudok elmenni. Valakinek volt ilyenje már?


22L



2021. ápr. 12. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet talán tályog?
2021. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló, első nap nyomkodtam, nekem is fájt, aztán néhány nap múlva egy fehér pont jelent meg a kivezető nyílásánál, megnyomtam és szinte magától kifakadt.
2021. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt ilyen. Egyszer kijött, de mivel nem okozott gondot kb. fél évig csak ott volt.

Aztán egyszer pisilésnél belekaptam, és fájt. Akkor megvizsgáltam tükörben, nem hasonlított pattanásra viszont ha összenyomtam, kifehéredett. Gondoltam megpróbálom kinyomni, de iszonyatosan fájt így nem mertem tovább piszkálni, aztán aznap fürdés előtt még tettem egy próbát, picit erősebben összenyomtam és bumm, kifakadt. Egy sima pattanás volt.

Viszont én akkor utánaolvastam és ha nem vagy biztos benne hogy pattanás, menj el nődokihoz, mert bármi más lehet (pl. ciszta), és ne legyél olyan hülye mint én akkor.

2021. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is kinyomni, de nem fehéredett ki, helyette iszonyatosan fájt :)) Emiatt nem hiszem hogy pattanás lenne, kicsit aggódok is, hogy ha nem pattanás, akkor mi lehet?! Remélem semmi komoly
2021. ápr. 15. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond ne aggódj, nőgyógyászhoz ha hamarosan elmész úgyis megmondja. Addig meg ne piszkáld, esetleg Betadine-al kenheted ha már megpiszkáltad.
2021. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is most, bár nekem nem annyira fájdalmas. Van valami változás? 21/l
2021. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!