Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 1 héttel...

Menstruáció után 1 héttel folyamatos alhasi fájdalom, szúrkálás, megjön érzés mire utalhat?

Figyelt kérdés
Elmúlt a mensim és utána 1 héttel elkezdett fájni a hasam, megjön érzés van azóta is, mintha tényleg bármikor megjönne újra. De az ugye lehetetlen mert nincs még 2 hete hogy elmúlt. Szeretnék orvoshoz menni, mert már nagyon kellemetlen ez a folyamatos fájdalom, megjön érzés, szúrkálás, de nem tudok bejutni, vagy éppen a munkám miatt nem tudok elmenni. Volt már valakinek ehhez hasonló, ha igen akkor mi volt az oka?
2021. ápr. 12. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult olykor-olykor, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, a nőgyógyászati vizsgálat során minden oké volt. Rendszeres ez nálad, vagy csak néha fordul elő? Azért nőgyógyász mindenképpen lásson.
2021. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most fordult elő először.
2021. ápr. 12. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A vizelet nem csip? Nekem pont igy kezdodott a hugyuti fertozes, utana persze irgalmatlan fajdalmaim lettek, egyertelmu volt, hogy nem a ciklusom orult meg, csak az elejen meg en se tudtam, hogy mi van.
2021. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, azon már én is túl vagyok, tavaly átestem rajta én is. Ez most teljesen más, elmegyek pisilni, de 10 percen belül már megint kell, puffadás van a hasamban, ugyan úgy megmaradt a megjön érzés.
2021. ápr. 13. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha látod még ezt a kérdést..

Mi lett belőle? Ugyanígy vagyok énis most..

2023. máj. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, már nem emlékszem, mert orvoshoz sem mentem el, folyamatosan abba maradtak amiket leírtam.
2023. máj. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!