Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki! Hogyan legyek úrrá...

Valaki! Hogyan legyek úrrá magamon??

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Nagyon jól csináltam mindent, boldog voltam, hogy fogytam 3 kilót, egyszerűen csak úgy, hogy kevesebbet ettem. Nagyon jól tudtam tartani. Szerintem mélyebb okai vannak az evésrohamnak és a túlevésnek. Most hirtelen borzasztóan sokat ettem egy héten át és vissza is híztam azonnal. Olyan délig tudom tartani az akaratom, azután addig ennék, ameddig ki nem lyukadna a gyomrom. Érzelmi oka lenne? Valaki tudna segíteni? Nem vagyok túlsúlyos, se vékony, de félek, hogy ennek komoly következményei lehetnek. Nagyon szeretnék végre vékony lenni és végre nem azzal törődni egész életemben, hogy fogyjak. Pszichológushoz nem tudok a jelenlegi helyzetben elmenni, kifizetni, de ha esetleg egy szakemberrel, vagy egy hasonló élményt átélt emberrel tudnék beszélgetni, nagyon hálás lennék, mert iszonyú rosszul érzem magam, hiába minden eddigi próbálkozásom, pedig rengeteget olvastam a témával kapcsolatban, mégsem tudok magamon segíteni. Barátokkal, családdal sem tudom megértetni magam, szégyellem és azt sem hiszem, hogy megértenék.

17/L



2021. ápr. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
azért kezdesz el falni, mert nem elegendő, nem megfelelő ételt eszel délelőtt. ha mozognál, nem lenne baj ha kicsit többet/normálisan ennél
2021. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A leírtak alalján ez biztos, hogy lelki eredetű. Bár szakember nem vagyok és hasonló helyzetben sem voltam, viszont, ha szeretnél róla írni részletesebben, akkor üzenj privátban, hátha tudok valami hasznosat tanácsolni laikusként.
2021. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanígy kezdődött a bulimia nálam. Először nem ettem, kb rá se akartam nézni az ételre, aztán egyszer csak bumm. Jönnek a falásrohamok,a bűntudat és a hányás. Először csak az futott le bennem, hogy milyen könnyen megszabadulok az ételtől, bármit ehetek. De ez egyáltalán nincs így, súlyos következményei lehetnek. Jobb, az elején belátni, hogy baj van és tenni ellene, ha nehéz is. Ne járj úgy, mint én. Egyébként engem se értettek meg, a csaladomból senki, a barátaim se nagyon, egy barátnőm volt az egyetlen, aki nem egy extrém fogyózó hülyét látott.
2021. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

???


- velem leveleztél/dumáltál

2021. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!