Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek,ha megműtenènek...

Szerintetek,ha megműtenènek mèhnyakrákkal,attól tudok mèg nemi èletet èlni?

Figyelt kérdés
Kaptam levelet,hogy megèrkezett a citológiai eredmènyem.Most nem pont egy èvre tudtam megcsináltatni,csak pár hónap kèsèssel,mert így sikerült időpontot kapni,mert nehezebb volt bejutni.Egyèbkènt járok èvente.Nem tudom mennyire terjedhet el ennyi idő alatt.Ha kiserülne,hogy rákom van,ès megműtenek,attól èlhetek szerintetek nemi èletet?

2021. ápr. 14. 16:52
 1/6 alletta ***** válasza:
100%
igen, élhetsz.
2021. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Engem tavaly műtöttek, bár még nem volt rák, csak rákmegelőző állapot. Semmiben nem hátráltat. Nyilván műtét után 6 hétig nem csinálhatsz ilyesmit, de utána igen.

2021. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudsz. De miért nem kérdezel rá telefonon, hogy biztos amiatt hívtak-e be, mert rossz az eredmény?
2021. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nagy dolgok nem történnek, nem érdemes a legrosszabbra készülnöd, még az is lehet, hogy csak gyulladás. Műtétek után meg csak a kötelező sebgyógyulást kell megvárni.
2021. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Spiráltól lehet.
2021. ápr. 14. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy késik a tetsz, nem tesz semmit! Ettől ne parázz! Ha lány vagy, akkor ha megoperálják a méhnyakadat, vagy ha a teljes méhed eltávolítják, teljes értékű nemi életed lehet! A puncid megmarad, de terhes nem biztos hogy lehetsz többé!
2021. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!