Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eres mellbimbó udvar mitől lehet?

Eres mellbimbó udvar mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kb 1,5 hete vettem észre hogy a bal mellbimbó udvaromban sötét erek húzódnak keresztül de tapintásra eltűnik. Nem hiszem hogy terhes lennék mert ez elött gyógyszert szedtem de mivel nem sokára tervezünk babát ezért a megvonásos vérzés után már nem szedtem. Azóta voltunk együtt 1x de megszakításosan és szinte 100% hogy nem történt "baj". Esetleg ezeket az ereket okozhatja az hogy lejöttem a tablettáról?



2021. ápr. 14. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Önvizsgálatot mindenképp tarts, mindenhol a mellen és körülötte csomót keresve.

(Ez javasolt is amúgy többször egy évben)


De ez valószínűleg a gyógyszer, vagy más egyéb hormonális dolog miatt van.

Mennyi idős vagy és meddig szedted?

A gyógyszer sajnos rendkívül egészségtelen a keringésre IS.

Amennyiben nem fáj, vagy hasonló, csak figyelgesd, ha jobban látható lesz, akkor beszélj az orvosoddal róla.

2021. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25 éves leszek és 16 éves korom óta szedtem azaz lassan 9 éve. Kerestem csomót de nem találtam semmit. Igazából enyhén érzékenyek emiatt volt az első gondolatom hogy amiatt van mert már nem szedem a gyógyszert. De ha esetleg ez nem múlik 1-2 hónapon belül akkor el látogatok az orvoshoz mindenképp addig pedig figyelem. Addigra szerintem már nagyjából helyre kell hogy jöjjek hormonálisan.
2021. ápr. 16. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj emberek, a mell eres, csak nem mindig vesszük észre. Ne ilyesztgessük már szegényt. Gondolom ha fogamzásgátlót szedett évente járt orvoshoz.

A melleink alapból eresek, és egyeseknek a mellszövetük is kissé csomós, dudoros. Ha nőgyógyász az éves vizsgálat alatt nem találja problémásnak a dolgot nem kell megijedni. A saját megnyugtatásod miatt menj csak orvoshoz. De itt, és a google-ban csak ilyesztgetnek...

2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!