Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy a csudában lehet sportoln...

Hogy a csudában lehet sportolni menzesz közben?

Figyelt kérdés

Nekem annyira erős, 30 éve így van. Ha megjön, egy wellnesbe sem tudok elmenni, semmilyen sportot nem tudok csinálni. Szuper plusz tampon, éjszakai betét, és még így is figyelnem kell, hogy időben cseréljem, a tampon folyamatosan szivárog. 3 napig erős, éjszaka be kell állítanom az órát 3-4 óránként, különben nem érek ki a mosdóba, és átázok.

Nem értem mások hogy csinálják.



2021. ápr. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, én is ismerek olyat aki arra a pár napra szinte kidől.

Nekem 3 napig tart, nem erős, fájdalom nincs és végig tudok edzeni.

2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 nap, abból az első két nap nagyon erős, és annyira fáj a hasam, hogy felkelni sem tudok szinte. Ezt dobta a gép:/

Van, aki meg sem érzi. Nem vagyunk egyformák. Irigylem őket.

Neked pedig kitartást olyankor!:)

2021. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenki teste más. nekem pl sose volt olyan erős, mint neked hogy alig bírok ki pár órát és már cserélni kell. most hogy tablettát szedek, méggyengébb, egy mini tamponnal kibírnám az egész napot (de cserélem mert nem egészséges annyi órán keresztül fenntartani)
2021. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem volt erős sosem. Görcseim az első nap szoktak csak lenni, de ha épp kirándulni megyek vagy ilyesmi, általában maguktól megszűnnek. Különbözőek vagyunk. Ha olyan lenne nekem, mint neked, én se ugrálnék azokon a napokon :-/
2021. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 16 éves koromig erős volt a menstruációm és fájdalmas. Azóta 3 napig tart a menstruációm és nem is túl erős, nagyon minimális fájdalmam van.

Nekem a fájdalomra a magnézium segített és hogyha menstruáció alatt nem iszok koffein tartalmú dolgokat, nem fogyasztok sok tejterméket.

2021. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk negyvenx évesen már rájöhettél volna, hogy nem mindenkinek egyforma a menstruációja...

Te a szerencsétlenebbül járt csoportba tartozol.

Van aki rengeteget vérzik, vagy görcsöl mint az állat, annak persze hogy nehezebb meg nincs kedve semmihez. Van aki meg minden probléma és fájdalom nélkül alig veszi észre. Nekem is talán az első pár alkalommal fájt, mikor először megjött, azóta annyi, hogy időnként cserélem a betétet, tampont, semmi más gondom nincs vele, nem fáj, nem sok, ugyanúgy csinálok mindent mint egyébként.

2021. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!