Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak ilyen pici dudorok,...

Vannak ilyen pici dudorok, inkább pontok a melleteken?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és most kezdtem vizsgálni a melleim. Azt mondják elsőre fura dolgokat szoktak észrevenni az emberek, és ezzel én is így vagyok. A mellbimbóudvaromon és a mellemen is ilyen bőrszínű icipici dudorok vannak, ha kicsit széthúzom a bőrt. Ez baj, vagy nem?

Egyébként csak ma vettem észre, ezután figyelni fogom, hogy változik-e vagy ez csak egy időszakos dolog. Előre is köszönöm! 😊



2021. ápr. 15. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Montgomery- mirigyek :


A bimbóudvar szélén látható apró kiemelkedések voltaképpen nem működő, kicsiny tejmirigyecskék. A bimbóudvar alatt húzódik az igazi tejmirigy, amely körkörösen elhelyezkedő lebenykékből áll. A lebenykékből – akár a fák gyökerei – vékony, majd egyre nagyobb csövecskék vezetnek a mellbimbó felé.

2021. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!